Podryw w damskim wykonaniu

Podryw w damskim wykonaniu

Czasy płochych niewiast się skończyły, a kobiety same walczyły o swoją niezależność i możliwość decydowania o swoim losie. W pewnych dziedzinach, jak chociażby równe traktowanie w pracy wiele jeszcze walki czeka przedstawicielki płci pięknej. Na szczęście podrywać mogą one już kiedy chcą oraz kogo chcą.

Niektóre kobiety obawiają się, że wykazanie inicjatywy zniechęci mężczyznę, który przecież ma naturę łowcy. Owszem, czasami reakcja na podryw będzie odmienna od oczekiwanej. Na pocieszenie jednak można powiedzieć, że mężczyźni dostają kosza o wiele częściej. Fakt, ewolucja ukształtowała ich do roli zdobywcy. Wystarczy jednak spojrzeć na przeciętnego współczesnego faceta. Z posturą umięśnionego jaskiniowca ma on niewiele wspólnego. Inaczej się ubiera, ma inne cele. Ponadto ostatnich kilkadziesiąt lat to także okres, kiedy mężczyznom pozwolono dopuścić do głosu swoje emocje. Niewielu robi to chętnie, ale coraz częściej mówią oni chociażby o tym, co ich przeraża. Co ciekawe, odrzucenie przez kobietę należy do rzeczy wzbudzających w nich ogromne przerażenie. A zatem chętnie widzą oznaki zainteresowania ze strony swojej wybranki.

Kobieta musi jednak pamiętać, że o ile wolno jej inicjować uwodzenie, to jednak w jej interesie nie leży bycie nachalną czy natarczywą. Zwłaszcza jeżeli marzy o dłuższej relacji i trwałym związku. Można okazać zainteresowanie, ale zachować pewien dystans. W ten sposób otwiera się pole do działania mężczyźnie, a sobie daje szansę sprawdzenia, z kim ma się do czynienia. Jeżeli bowiem druga strona pozostaje bierna, to zapewne i tak nic z tego nie będzie. Gdy mówi tylko o sobie, czy jeszcze gorzej oczekuje wyłącznie pochwał pod swoim adresem, lepiej się wycofać. A najlepiej uciekać w dosyć szybkim tempie.

Niektóre kobiety mają chęć na poderwanie kolegi z pracy lub faceta w barze, ale zastanawiają się, czy w ogóle wypada inicjować kontakt. Wypada nie wypada, świat nie zawalił się, kiedy kobiety otrzymały prawa wyborcze. Wcześniej też musiały robić i mówić rzeczy, których ich otoczenie nie akceptowało. A w tym roku jedna z nich prawie została prezydentem potężnych Stanów Zjednoczonych, co nie byłoby możliwe bez wysiłku wielu poprzednich pokoleń kobiet. Na życiu przedstawicielek płci pięknej wciąż rzutuje jednak wychowywanie ich na ciche, grzeczne istotki. Od najmłodszych lat wpaja się dziewczynkom, że zainteresowanie chłopców to sposób na życie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby ta dorosła już dziewczyna odrzuciła stereotypy, wzięła odpowiedzialność za swoje życie, a następnie okazała fajnemu facetowi swoje zainteresowanie. Kobiety od stuleci, jeżeli nie od tysiącleci pełniły znacznie poważniejsze role społeczne niż powszechnie uważano. Były szyją, która kręciła przysłowiową głową rodziny czy państwa. Fakt, na ogół z tylnego siedzenia, ale jednak kierowały państwami i podejmowały decyzje rzutujące na losy świata. Bariery i granice są głównie w kobiecych głowach. Trochę pracy, zmiana nastawienia i opanowanie przynajmniej podstawowej techniki uwodzenia wystarczą, aby życie zmieniło się nie do poznania.

Drogie panie pora przejąć kontrolę nad własnym życiem. Pierwszym, choć znaczącym krokiem niech będzie zaproszenie na randkę fajnego faceta. Nawet jeżeli odmówi, jutro też wstanie słońce. Świat przetrwał znacznie poważniejsze katastrofy. Znacznie trudniej jest poderwać kobietę, ale ta strona świetnie przybliży świat uwodzenia kobiet.

Share this post

Post Comment