Uwieść własną kobietę

Uwieść własną kobietę

O uwodzeniu mówi się głównie w kontekście zawierania nowych znajomości. Najczęściej ma ono służyć zwróceniu uwagi nieznajomej i przekonaniu jej do adoratora. Jednak uwodzenie nie musi i nie sprowadza się wyłącznie do podrywania nieznanych sobie kobiet. Powinni o tym pamiętać panowie, będący w stałych związkach. W końcu uwodzenie nieznajomych często prowadzi właśnie do stworzenia takiej relacji. W późniejszym czasie partnerzy wpadają jednak często w wir codziennych obowiązków i nie poświęcają uwodzeniu żadnej uwagi. Tymczasem jest ono bardzo ważne nie tylko w utrzymaniu związku, ale również w czerpaniu z niego jak największej przyjemności. Szczególnej uwagi wymagają w tym względzie kobiety, które kochają być adorowane i uwodzone.

Przełamywać rutynę

Miłe słowa, komplementy czy kolacja w dobrej restauracji nie powinny być zarezerwowane wyłącznie dla potencjalnych partnerek. Warto zadbać o takie gesty także wówczas gdy ma się stałą dziewczynę czy żonę. Przełamywanie rutyny to podstawa, jeżeli związek ma dawać zainteresowanym obopólną satysfakcję. Panowie często narzekają, że ich partnerki życiowe nie dbają o siebie tak, jak dawniej. Nie dostrzegają jednak, że kiedyś częściej miały okazję założyć seksowną sukienkę. Były bowiem zapraszane na kolacje, na wystawy czy do kina. Jeżeli do swojego związku chce się wprowadzić nieco więcej pasji, warto zacząć od siebie. Większość kobiet bardzo się ucieszy z kwiatów, zwłaszcza tych otrzymanych bez okazji. Czują się wówczas docenione i zauważone, a to często kończy się upojną nocą w sypialni. Mężczyzna nie musi widzieć w tym sensu, grunt by starał się jak najczęściej okazywać swojej partnerce zainteresowanie.

Uwodzić słowem i czynem

Niewiele rzeczy tak bardzo kręci kobiety, jak pewny siebie mężczyzna. Zatem zamiast spędzać czas na kanapie i rozpamiętywać problemy w pracy, lepiej gdy skupi się on na ich rozwiązaniu. Będąc w towarzystwie należy okazywać kobiecie szacunek, nie wchodzić jej w słowo i pod żadnym pozorem nie przedrzeźniać. Po latach mężczyźnie czasami trudno przypomnieć sobie swoją żonę czy partnerkę jeszcze z czasów uwodzenia. Jest to jednak ta sama, pragnąca szacunku, a nawet odrobiny uwielbienia kobieta. Jeżeli będzie sią ją traktowało tak, jak na początku znajomości, to istnieje spora szanse, że i ona będzie się podobnie zachowywać. Liczą się małe gesty, jak pocałunek po powrocie do domu, czy przepuszczenie w drzwiach. To nic nie kosztuje, a umacnia związek.

Nie takie trudne uwodzenie

O swój związek trzeba dbać. Bez znaczenia czy ma się dzieci, czy też jest tylko we dwoje. Przeszkodą nie mogą być wiecznie codzienne obowiązki czy problemy. Wręcz przeciwnie, dbając o wzajemne relacje, partnerzy umacniają nie tylko związek, ale także zyskują niesamowite oparcie oraz spore pokłady energii. Wystarczy znaleźć raz na jakiś czas odrobinę dobrej woli oraz trochę czasu. A potem łatwiej będzie poradzić sobie tak dziećmi, jak również z pracą i innymi codziennymi obowiązkami. Do tych ostatnich zalicza się między innymi uwodzenie kobiet. Mężczyźni w szczęśliwych związkach o tym pamiętają.

Zarówno uwodzenie jak i pytania na temat jak poderwać dziewczynę nie są najłatwiejsze, ale w internecie można znaleźć mnóstwo informacji które choć trochę przybliżą odpowiedzi na ten temat.

Share this post

Post Comment